Örök Ifjak Egyesületének Hivatalos Honlapja

Szerettünk volna a színház kedvelőinek egy olyan rendezvényt megszervezni, létrehozni. Jelentem, az első rendezvényünk egy bábszínházi látogatás megszervezése és meglátogatása volt.

Célközönségünk igazából az általános iskolások voltak, de mivel 13 éves kor felett volt a színházi előadás korhatárosítva, ezért csak  7.ik és 8.ik osztályosokat tudtuk megcélozni.

Részt vettek a színházlátogatáson az általános iskola néhány diákja, tanárok, egyesületünk tagjai, rákóczifalva polgármestere is elfogadta meghívásunkat. Köszönthettük még egy képviselőhölgyet is a körünkben.

Összességében sikerült egy olyan délután, kora esti programot megszervezni, ami szemmel láthatóan élvezte az a durván 35 fős csapat, aki részt vett ezen az eseményen.

Külön öröm volt számunkra, hogy az előadás után egy közönségtalálkozón is részt vehettünk. Beszélgethettünk a színészekkel, rendezővel.

Talán sokan nem tudják, hogy szándékosan választottuk ezt a darabot. Biztos sokan megkérdezik, miért?

A válasz egyszerű. A darab egyik főszereplője egy rákóczifalvai származású hölgy volt, mégpedig Kovács Judit.  A közönségtalálkozó után rövid beszélgetés után átadtuk neki az egyesület virágját, mint meglepetésajándék.

Meghatódva köszönte meg, hogy megtekintettük a darabot és megjegyezte, hogy reméli, hamarosan ismét találkozik a társasággal.

Ezen a rendezvényen készült képeket megtekintheti a képgalériában!

Az idén, 2015. július 4.-én, szombaton immáron 6.ik alkalommal kerül megrendezésre a város napja.

Izgalmas, sztárfellépőkben gazdag lesz a nap, úgyhogy azt hiszem, érdemes lesz kilátogatni erre a napra is.

Egyesületünk a rendezvény szervezőjének felajánlotta a segítséget, amit örömmel is fogadtak.

A rendezvényről készült képeket is láthatják majd a kedves érdeklődök!

Kedves Rákóczifalvai Lakosok, Kedves Környékbeli településeken Élők!

Szeretném Önöket/Titeket meghívni az első ízben megrendezésre kerülő Elszármazottak Báljára, nemcsak elszármazottaknak.

Színvonalas és jó programnak igérkezik a rendezvény. Aki szereti a bálokat, a bálok hangulatát annak úgy gondolom, hogy ott a helye ezen a rendezvényen.

Arra kérném a Kedves Rákóczifalvai lakosságot, aki teheti és ideje van rá, látogassa meg a rendezvényt, hiszen egy felejthetetlen este elé nézhetünk.

A jó hangulat garantált.

Bővebb információkat a plakáton lévő telefonszámon kaphatnak/kaphattok.

Várunk, várok mindenkit szeretettel a szervező csapat nevében!

Mi az egyesületünkkel ott leszünk. És Önök/Ti??

Kedves Lakosság! Kedves Rákóczifalvaik és a környéken élők!

Más 3.ik ízben kerül megrendezésre a büszke vidék fesztivál.

A programlista elég széles, mindenki megtalálja a magának tetsző programlehetőséget. Hangsúlyoznám, a rendezvény látogatása teljesen ingyenes!

Azt hiszem, többet nem kell elárulnom erről a rendezvényről, a részletes programlista önmagáért beszél.

A környék talán legszínvonalasabb hétvégéje következik, érdemes kilátogatni.

Egyesületünk elnöke biztosan részt vesz az eseményen és várja, hívja a rákóczifalvai lakosságot.

Mi ott leszünk. És Önök/Ti?

Örök Ifjak Egyesülete

Email: orokifjakegyesulete@freemail.hu

Telefonszámokat a kapcsolat menüpontban tekintheti meg