Örök Ifjak Egyesületének Hivatalos Honlapja

Örök Ifjak Egyesülete

Sokakban felmerülhet a kérdés, miért pont ez lett az egyesületünk neve.A válasz talán még egyszerűbb. Sokan találgatták, hogy csak a fiatalok miatt lett ez az egyesület neve. Ezeket a találgatásokat cáfolom. Egyesületünk célja nemcsak a fiataloknak való programok szervezését tekintjük, hanem az időseb korosztályt is szeretnénk megcélozni különböző rendezvényekkel.

Egyesületünk idén, 2015 februárjában alakult meg a már fennt megfogalmazott céllal jött létre. Egyesületünk tagjait nem szeretném külön bemutatni, leírni, hiszen a Tagok menüpontban mindenki bemutatkozik.

Fontosnak tartjuk, hogy necsak a Rákóczifalván élők, hanem a környező településeken élők( Rákócziújfalu és Kengyel) is eljárhassanak hozzánk rendezvényekre, illetve minket is meghívjanak a különböző rendezvényekre. Sikeres megbeszéléseken, tárgyalásokon vagyunk túl a már említett települések vezetőivel, jegyzőivel. Örömmel fogadták kezdeményezésünket, és jelezték az egyesületünk elnökének, ha szükség van segítségre, örömmel jelentkeznek.

Egyesületünk fontosnak tartja a kultúra fennttartását, ezért megcéloz egy színházcsoport létrehozását is. Ennek a szervezője, vezetője Milosits Dániel. Ezzel kapcsolatosan ő tud adni pontosabb felvilágosítást információkérés esetén.

Rendezvényeinkkel szeretnénk nemcsak településünk lakosságát megszólítani, hanem a környékbeli települések lakosságát is megszólítani, meghívni.

Ezúton szeretném megemlíteni, hogy egyesületünk elnöke nemcsupán azon fáradozik, hogy minél színesebb programokat szervezzen, hanem azon is, hogy a Rákóczifalván és a környékbeli településeken (Rákócziújfalu, Kengyel) élők megtudhassák, hogyha segítségre van szükségük - nemcsak civil szervezetekre gondolunk - bátran megkereshessék, beszéljenek vele. Rendezvények szervezésében bátran lehet keresni, mivel elnök urunk nem ismer lehetetlen. Egyesületünk elnökének elérhetőségét a kapcsolat menüpontban megtalálja.

Egyesületünk rövid bemutatkozása után kérem maradjanak az oldalon, olvassák el egyesületi híreinket, tekintsék meg a rendezvények készült képeket, írhat a vendégkönyvbe is. Várjuk véleményét, hiszen fontos, nagyon fontosnak tartjuk a lakosság véleményét, igényeit!

Egyesületünk facebook oldala: